Управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області
Головна » Діяльність управління » Експертиза тимчасової непрацездатності

Результати роботи відділу експертизи тимчасової непрацездатності Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області за 9 місяців 2017 року

11.12.2017

Проводиться значна робота по контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам. Фахівцями відділу експертизи тимчасової непрацездатності Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області проведено 207 перевірок обґрунтованості видачі, продовження листків непрацездатності в лікувально-профілактичних закладах охорони здоров’я, в тому числі 86 оперативних за зверненнями голів комісій із соціального страхування.

Перевірено обгрунтованість видачі, продовження 8471 листків непрацездатності (при перевірках лікувально-профілактичних закладів) та правильність оформлення 3603 листків непрацездатності (при перевірках страхувальників), з яких у 1426 випадках (12% від перевірених) встановлені порушення вимог чинного законодавства.

За результатами проведених перевірок до лікувально-профілактичних закладів подано 28 претензій про відшкодування неправомірно виплачених допомог по тимчасовій непрацездатності. Сума відшкодованих лікувально-профілактичними закладами коштів по необґрунтовано виданих, продовжених листках непрацездатності за 9 місяців 2017 року 16,7 тис. грн.

За участю фахівців відділу експертизи тимчасової непрацездатності проведено 110 семінарів-нарад в лікувально-профілактичних закладах по результатах проведених перевірок та вивченню порядку оформлення, видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб.

Працівники відділу експертизи тимчасової непрацездатності прийняли участь в засіданнях 127 комісій, в тому числі в 25 засіданнях МСЕК, 102 засіданнях комісій по відбору та направленню хворих на реабілітаційне лікування.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України