Управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Новини відділень управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області за період з 10 по 13 березня 2020 року

16.03.2020

За період з 10 по 13 березня 2020 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари-навчання, засідання та круглі столи.

11 березня 2020 року страховий експерт з охорони праці Канівського відділення Міцура А.Ю. взяв участь у перевірці стану охорони праці Територіального центру соціального обслуговування населення.

11 березня 2020 року начальник Канівського відділення Двигун І.М. прийняла участь у плановій перевірці страхувальника –сектору культури Городищенської РДА. Перевірено дотримання вимог чинного законодавства при використанні коштів Фонду.

11 березня 2020 року начальник відділу по роботі зі страхувальниками Черкаського міського відділення Фонду соціального страхування України у Черкаській області І.Г. Чернушенко провела навчання для головних бухгалтерів сільських, селищних, міських рад, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад «Соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності» у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Були розглянуті актуальні питання призначення, розрахунку та виплати допомог за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

изображение_viber_2020-03-11_16-37-14

 

изображение_viber_2020-03-11_16-36-19

 

11 березня 2020 року страховий експерт з охорони праці Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Даніловою І.В. під час проведення перевірки стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи в Черкаському художньо-технічному коледжі, надана консультативна, методична та інформаційна допомога в опрацюванні та впровадженні ефективної системи управління охороною праці.

12 березня 2020 року страховий експерт з охорони праці Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Міцура А.Ю. взяв участь у опрацюванні СУОП у Канівському міськрайонному спортивно-технічному клубі.

12 березня 2020 року страховими експертами Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Савенко І.А. та Даніловою І.В., в рамках проведення профілактичних заходів щодо попередження виробничого травматизму, проведена нарада в форматі круглого столу. Тема: Визначення підприємств-кандидатів конкурсу, присвячених Дню охорони праці, на відзнаку “За вагомий внесок в охорону праці”, кандидата серед спеціалістів ОП підприємств м.Черкаси на кращого спеціаліста з питань охорони праці.

 

IMG_20200313_100737

 

13 березня 2020 року начальник Канівського відділення Двигун І.М. прийняла участь у плановій перевірці страхувальника – КНП “Городищенське районне територіальне об’єднання”. Перевірено дотримання вимог чинного законодавства при використанні коштів Фонду.

13 березня 2020 року страховий експерт з охорони праці Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Бабич Р.В. взяв участь у опрацюванні СУОП на ТОВ “Корсунь-Шевченківська швейна фабрика”.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України