Управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Нарада з питань розслідування випадків захворювання працівників галузі охорони здоров'я області на COVID-19

01.12.2020

01 грудня 2020 року в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулась розширена нарада з проблемних питань, які виникають під час розслідування випадків захворювання працівників галузі охорони здоров’я на COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-Co-2 відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 №337.

 В нараді взяли участь представники Департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації, Управління Держпраці у Чернівецькій області, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області, керівники та спеціалісти закладів охорони здоров’я.

В ході наради  в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області Андрій Шевченко ознайомив присутніх із основними проблемами, які виникають в роботі комісій з розслідування гострих професійних захворювань медичних працівників, звернув увагу на незадовільний стан роботи з оформлення результатів розслідувань комісіями окремих лікувальних закладів та запропонував шляхи покращення цієї роботи з метою забезпечення належного соціального захисту медичних працівників внаслідок захворювання на COVID-19.

За підсумками наради учасники домовились активізувати роботу щодо розслідування випадків гострих професійних захворювань, вжити заходів щодо належної організації роботи служб охорони праці лікувальних закладів, навчання та підвищення кваліфікаційного рівня голів та членів комісій з розслідування.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України