Управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Міжнародний День людей з інвалідністю

03.12.2020

Міжнародний день людей з інвалідністюМіжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня.

Генеральна Асамблея закликала держави проводити подальшу інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Робота Фонду соціального страхування України спрямована на забезпечення соціального захисту потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань. Законодавство при цьому виходить із високої ролі людини праці, її діяльності в інтересах суспільства, що істотною мірою визначає відповідальність держави, роботодавців та професійних спілок перед людиною в разі настання нещасного випадку.

Під опікою відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області на даний час знаходиться 1061 потерпілий на виробництві, в тому числі – 84 утриманця. Лише за 11 місяців 2020 року здійснено виплат на суму 32,5 млн. гривень.

На медичну та соціальну допомогу станом на 03 грудня поточного року для потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань відшкодовано 2,6 млн грн., в тому числі витрати на придбання путівок для санаторно-курортного лікування, лікування в закладах охорони здоров’я, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами реабілітації, колясками, протезно-ортопедичними виробами, медичним доглядом і побутовим обслуговуванням тощо.

Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, приносити радість собі та оточуючим. І, не зважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх. Головне для них, що життя є і воно продовжується!

Працівники відділень та управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області і надалі будуть допомагати цим людям.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України