Управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

У період з 30 листопада по 4 грудня 2020 року в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області проходили наради, семінари, засідання та "круглі столи".

04.12.2020

 

30 листопада по 04 грудня страховий експерт з охорони праці Сокирянського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Забудько О.С. брав участь у роботі комісій з розслідування випадків гострого професійного захворювання медичних працівників КНП "Сокирянська районна лікарня" та "Кельменецька районна лікарня".

 

30 листопада по 04 грудня страховий експерт з охорони праці Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Семирозум О.І. брав участь у роботі комісії спеціального розслідування смерті на підприємстві, що стався із працівником ДП СЛАП "Карпатський держспецлісгосп» та КУП «Комунальник».

 

30 листопада по 04 грудня страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Косташек Д.А. прийняв участь у роботі комісії із розслідування випадків гострого професійного захворювання, що сталися з працівниками КНП «Сторожинецька ЦРЛ».

 

01 грудня відбулася нарада за участю в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області А.Шевченка та начальника відділу профілактики страхових випадків управління М.Розмана а також представників Департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації, Управління Держпраці у Чернівецькій області, керівників та спеціалістів закладів охорони здоров’я з проблемних питань, які виникають під час розслідування випадків захворювання працівників галузі охорони здоров’я на COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-Co-2 відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 №337.

 

01-04 грудня страховий експерт з охорони праці Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Локовей П.І. прийняв участь у засіданні комісій з розслідування гострих професійних захворювань з медичними працівниками КНП «Новоселицька районна лікарня» Новоселицької районної ради.

 

02-03 грудня в.о. начальника Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Тимик І.Й. та страховий експерт з охорони праці відділення Семирозум О.І. провели робочі зустрічі з використанням засобів телекомунікації з керівництвом та фахівцями з охорони праці КНП «Путильська центральна районна лікарня» та КНП «Путильський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» з питань розслідування гострих професійних захворювань з медичними працівниками.

 

02-04 грудня головним спеціалістом Кіцманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області проведена позапланова перевірка правильності використання коштів Фонду по Колективному виробничо-комерційному підприємству «Авто-Моторс» на підставі «Порядку перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України та застосування фінансових санкцій за порушення встановленого порядку їх використання» затвердженої постановою правління Фонду від 02.10.2020 року №23, з урахуванням Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105-ХІУ.

 

03 грудня страховий експерт з охорони праці Глибоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Косташек Д.А. брав участь у роботі комісії з розслідування випадків гострого професійного захворювання медичних працівників КНП «Герцаївська районна лікарня».

 

03 грудня страховий експерт з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області взяв участь у спеціальному розслідуванні випадку смерті у філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України