Управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

У період з 11 січня по 16 січня 2021 року в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області проходили наради, семінари, засідання та "круглі столи".

16.01.2021

11-15 січня страховий експерт з охорони праці Сокирянського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Забудько О.С. брав участь у роботі комісій з розслідування випадків гострого професійного захворювання медичних працівників КНП "Сокирянська районна лікарня" та "Кельменецька районна лікарня". Також прийняв участь у спеціальному розслідуванні випадку смерті в філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

11 по 15 січня працівниками Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Чернівецькій області проведено наступні заходи:

- 12 січня в.о.начальника Вижницького відділення управління Тимик І.Й. провів робочу зустріч з керівником Вижницької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Никифорак Т.В. з питань змін в законодавстві щодо видачі листків непрацездатності та проведення профілактичних заходів для зменшення захворюваності. Надав роз’яснення щодо видачі листків непрацездатності з причиною непрацездатності "ізоляція від COVID-19 – 11" медичним працівникам та молодшим медичним сестрам;

- 13 січня в.о.начальника Вижницького відділення управління Тимик І.Й. підписав меморандум про партнерство та співробітництво між Вашківецькою об’єднаною територіальною громадою та управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області;

    - 15 січня головний спеціаліст по роботі з страхувальниками Гараздюк Л.М. здійснила планову перевірку з питань правильності та правомірності використання коштів Фонду соціального страхування України  Вижницького сільського споживчого товариства, в ході якої проведено зустріч з уповноваженим із соціального страхування з питань проведення заходів щодо зниження захворюваності застрахованих осіб з тимчасовою втратою працездатності;

- 11 - 15 січня страховий експерт з охорони праці відділення  Семирозум О.І. співпрацював  з  закладами охорони здоров'я Вижницького та Путильського районів з питань організації розслідувань гострих професійних захворювань на COVID-19 медичних працівників та брав участь у роботі комісії з розслідування гострих професійних захворювань.

- 11 - 15 січня страховий експерт з охорони праці Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Локовей П.І. прийняв участь у засіданні 2 комісій з розслідування гострих професійних захворювань з медичними працівниками КНП «Новоселицька районна лікарня» Новоселицької районної ради та КНП «АЗПСМ с.Драниця». 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України