Управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області
Головна » Діяльність управління » Облік страхувальників і доходів

Облік страхувальників станом на 01.08.2018 року.

22.08.2018

Станом на 1 серпня 2018 року по управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області зареєстровано понад 72 тис.  роботодавців та інших осіб, які зобов'язані сплачувати ЄСВ. З них юридичних осіб – понад 15 тис, фізичних осіб – понад 57 тис ( особисто 48,5 тис., з найманою працею 8,6 тис.).

Загальнообов’язкове державне соціальне страхування – система прав, обов’язків і гарантій, яка передбачає матеріальне забезпечення, страхові виплати та надання соціальних послуг застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Право на них виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю.

Так, Фонд соціального страхування України здійснює виплати за листками непрацездатності, компенсуючи втрачений за період хвороби заробіток; надає допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами та допомогу на поховання; гарантує курс реабілітаційного лікування працюючим після перенесених захворювань і травм; фінансує щомісячні страхові виплати і надає одноразову допомогу потерпілим на виробництві та членам їх сімей; забезпечує потерпілих лікуванням в закладах охорони здоров’я та санаторно-курортним лікуванням, фінансує для них лікарські засоби і вироби медичного призначення тощо.

Застрахованою особою, тобто такою, що має право на виплати і послуги від ФССУ, є фізична особа, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку єдиний внесок.

Щомісячні страхові виплати від управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області отримують понад 1,2 тис. потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та членів їх сімей, а також понад 3 тис. застрахованих осіб щомісячно отримують матеріальне забезпечення, пов’язане із тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами або на поховання.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України