Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Анонси та новини » Анонси подій

03.06.2019

 

11 червня відбудуться відбірні регіональні змагання Всеукраїнської Спартакіади «Сила Духу»

 

            Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області  11 червня поточного року о 10-00 годині за адресою: м.Дніпро, вул.Чернишевського, буд. 24-а (спорткомплекс Придніпровської державної академії будівництва та архітектури ) буде   проведена відбірна регіональна VІІ Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила Духу».

 

IMAG1866

Основна мета проекту «Сила духу» – соціально-психологічна адаптація потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, а також їх залучення до участі у громадському житті, заняття спортом та фізичною культурою і зміцнення здоров'я.

 

У змаганнях приймуть участь більше 100 спортсменів з 17 відділень Дніпропетровщини. Змагання проводитимуться з 6 видів спорту, а саме: армспорт, гирьовий спорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи.  

 

IMAG1935

По кожному виду змагань будуть визначені переможці, які урочисто нагороджуватимуться  грамотами та медалями.

 

А у вересні поточного року в місті Ужгород відбудеться VІІ Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила Духу», де Дніпропетровщину представлятимуть переможці обласних відбірних змагань.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України