Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

Інформація про роботу відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за липень 2019

05.08.2019

Фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності (далі – ПОВ ЛН) за липень поточного року проведено 5 планових перевірок закладів охорони здоров’я по дотриманню вимог нормативно-правових та законодавчих документів, що регламентують порядок видачі (продовження) та оформлення листків непрацездатності (далі – ЛН), зокрема:  При цьому перевірено 1300 ЛН та встановлено 80 необґрунтовано виданих і необрунтовано (неправомірно) продовжених ЛН на 197 днів.

            За цей же період фахівцями відділу ПОВ ЛН та спеціалістами відділень проведено 22 позапланові перевірки закладів охорони здоров’я по перевірці обґрунтованості видачі листків непрацездатності конкретним особам по запитам страхувальників та по результатах перевірок страхувальників. При цьому перевірено 51 лікарняний та встановлено 10 необґрунтовано виданих і необрунтовано (неправомірно) продовжених ЛН на 60 днів.

            По результатам проведених планових та позапланових перевірок закладів охорони подано 11претензій до лікувальних закладів на суму 41186,17 грн, за цей же період відшкодовано лікувальними закладами по результатах проведених перевірок на суму_28 777,94 грн. Також спеціалістами упереджено неправомірних виплат Фондом на суму 4 588, 47 грн.

У липні спеціалістами перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділень перевірено 25 комісій із соціального страхування при перевірках страхувальників сумісно з ревізорами. При цьому перевірено 7901 ЛН та встановлено 500 лікарняних з порушеннями Інструкції про порядок їх заповнення  .

Впродовж липня 2019 року фахівцями відділу було розглянуто та надано 9 відповідей на запити страхувальників.

Проведено лекцій та семінарів зі страховим активом (при проведенні перевірок страхувальникі) - 25 та 9 з лікарями та головами ЛКК при перевірці лікувальних закладів.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України