Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Облік страхувальників і доходів

Облік страхувальників станом на 01.08.2019 року

05.08.2019

Станом на 1 серпня 2019 року по управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області зареєстровано понад 240 тис.  роботодавців та інших осіб, які зобов'язані сплачувати ЄСВ. З них юридичних осіб – понад 100 тис, фізичних осіб – понад 140 тис (особисто 112,8 тис., з найманою працею 27,2 тис.).

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області здійснює виплати за листками непрацездатності, компенсуючи втрачений за період хвороби заробіток; надає допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами та допомогу на поховання; гарантує курс реабілітаційного лікування працюючим після перенесених захворювань і травм; фінансує щомісячні страхові виплати і надає одноразову допомогу потерпілим на виробництві та членам їх сімей; забезпечує потерпілих лікуванням в закладах охорони здоров’я та санаторно-курортним лікуванням, фінансує для них лікарські засоби і вироби медичного призначення тощо.

Застрахованою особою що має право на виплати і послуги від Фонду, є фізична особа, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку єдиний внесок.

Щомісячні страхові виплати від управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області отримують понад 38 тис. потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та членів їх сімей, а також понад 188 тис. застрахованих осіб отримали матеріальне забезпечення, пов’язане із тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами або на поховання.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України