Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Облік страхувальників і доходів

Облік страхувальників і доходів за І півріччя 2019 року

16.08.2019

Станом на 01 липня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області на обліку перебуває 240 527 страхувальників, з них: юридичних осіб – 100 161, фізичних осіб – 139 940, членів фермерських господарств – 426.

За І півріччя 2019 року доходи управління склали 5 159 768,4 грн, в тому числі страхові внески страхувальників та застрахованих осіб – 397 535,9 грн гривень.

Протягом І півріччя 2019 року управлінням виконавчої дирекції Фонду та його відділеннями проводилась відповідна претензійно-позовна робота по погашенню заборгованості із сплати страхових коштів до Фонду.

З метою стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів, управлінням виконавчої дирекції Фонду станом на 01.07.2019 заявлено кредиторські вимоги до страхувальників – банкрутів на 2 100,9 тис. грн у виконавчому провадженні знаходиться заборгованість зі сплати страхових коштів на суму 966,4 тис. гривень.

Протягом І півріччя 2019 року управлінням виконавчої дирекції Фонду та їх відділеннями здійснено 152 заходи по проведенню роз’яснювальної роботи серед населення щодо їх прав та обов’язків в умовах дії Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» через засоби масової інформації (виступи на радіо, публікації статей в періодичних виданнях тощо).

Також велась роз’яснювальна робота з підприємствами, які мають заборгованість із сплати страхових внесків до Фонду. Було проведено 27 зустрічей з керівниками підприємств – боржників та 4 засідання круглих столів, семінарів та комісій, а також звернень до органів Державної фіскальної служби України, Державної виконавчої служби. Надавалися роз’яснення громадянам, підприємствам, установам, організаціям.

Велася робота по  заявленню  кредиторських вимог страхувальникам щодо капіталізованих платежів. У результаті цієї роботи до Фонду від сплати капіталізованих платежів за І півріччя 2019 року до управління надійшло 3 6775 тис. гривень.

 

 

Начальник відділу аналізу та контролю

за використанням роботодавцями

коштів Фонду                                                                    В.М. Берека

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України