Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Медичні та соціальні послуги

Відділом медичних та соціальних послуг управління проведено селекторну нараду

21.08.2019

Під керівництвом начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Бриса Мазура начальником відділу медичних та соціальних послуг управління Віталієм М’ячіним 20 серпня проведено селекторну нараду з начальниками відділень управління, начальниками та працівниками відділів медичних та соціальних послуг відділень управління а також працівниками відділень управління з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності, які мають вищу медичну освіту.

В.А.М’ячін провів аналіз роботи відділень управління щодо забезпечення потерпілих на виробництві, а також застрахованих медичними та соціальними послугами у І півріччі 2019 року, а також довів плани роботи на ІІ півріччя поточного року.

Протягом 6 місяців 2019 року медичними та соціальними послугами було забезпечено 8065 потерпілих на загальну суму 47,1 млн. грн., що на 61 потерпілого та на 2,2 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Виконання кошторису складає 42 %.

У тому числі:

-            стаціонарне лікування пройшли 1277 потерпілих на суму 4,6 млн. грн., що складає 43 % від затвердженого кошторису;

-            лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 6372 потерпілих на суму 21 млн. грн., що складає 47 % від затвердженого кошторису;

-            санаторно – курортне лікування пройшли 988 потерпілих на суму                   12,8 млн. грн., що на 106 потерпілих та на 2,5 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Виконання кошторису складає 35 %, водночас, на теперішній час згідно погоджень санаторіїв щодо проходження потерпілими на виробництві санаторно – курортного лікування, відділеннями управління вже укладені тристоронні договори із розрахунку 89 % кошторису;

-            технічними та іншими засобами реабілітації було забезпечено                        383 потерпілих на суму 1,93 млн. грн., що на 57 потерпілих на 462 тис. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Виконання кошторису складає 51 %, водночас, на теперішній час відділеннями управління вже направлено                              702 потерпілих до протезних підприємств на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації із розрахунку 92 % кошторису.

В.М’ячін проінформував, що 15.08.2019 начальником управління медичних та соціальних послуг виконавчої дирекції Фонду Пухкою О. В. було проведено селекторну нараду з відділами медичних та соціальних послуг управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях України та м. Києві, під час якої було наголошено про необхідність постійного контролю щодо забезпечення медичними та соціальними послугами застрахованих осіб, а також потерпілих на виробництві в межах затвердженого кошторису на поточний рік, а також про необхідність постійного контролю за залишками коштів на розрахункових рахунках відділень управління за                        КЕКВ 2715 «Оплата лікування в реабілітаційному відділенні санаторно – курортного закладу після перенесених захворювань» та КЕКВ 2740 «Страхові витрати на медичну та соціальну допомогу».

Окремо було звернуто увагу на необхідності своєчасного та в повному обсязі забезпеченні застрахованих осіб та потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами відповідно до вимог чинного законодавства, своєчасному проведенні роз’яснювальної роботи та попередження виникнення скарг від застрахованих осіб та потерпілих на виробництві з приводу їх забезпечення медико – соціальними послугами, а також про необхідність посилення роботи з лікарсько – консультативними комісіями (далі – ЛКК) лікувально – профілактичних закладів щодо призначення лікування потерпілим на виробництві лише за прямими наслідками страхового випадку, з обов’язковим проведенням нарад з головними лікарями, головами ЛКК та лікарями всіх лікувально – профілактичних закладів розташованих на території обслуговування відділень управління не рідше ніж 1 раз у квартал.

На нараді також виступила завідуючий сектором медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лілія Воловицька, яка  довела показники використання коштів по статті бюджету «Оплата лікування в реабілітаційному відділенні санаторно–курортного закладу після перенесених захворювань» за підсумками І півріччя 2019 року, а також довела показники ефективності реабілітаційного лікування за цей період.

В.Воловицька акцентувала увагу, що на селекторній нараді виконавчої дирекції Фонду було порушено питання щодо збільшення кількості договорів з профілем захворювання цукровий діабет та ревматологія в цілому по Україні. Враховуючи зазначене начальникам відділень було запропоновано особисто звернути увагу на це питання та провести додаткові бесіди з головами комісій ЛКК щодо більш ретельного відбору застрахованих осіб та членів їх сімей за цими профілями захворювання.

Наголосила, що забезпечення медичними та соціальними послугами застрахованих осіб та потерпілих на виробництві проводиться в межах затвердженого кошторису на поточний рік.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України