Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

В управлінні відбулась селекторна нарада з питань зниження рівня захворюваності серед застрахованих осіб регіону

23.10.2019

      18 жовтня начальник управління Борис Мазур та начальник відділу з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління Вікторія Соколенко провели селекторну нараду з начальниками відділень управління та фахівцями відділень відповідного профілю.

      На нараді в режимі робочого діалогу обговорювались питання зниження рівня захворюваності в регіонах області, а також були заслухані виступи начальників Криворізького, Дніпровського, Кам΄янського, Павлоградського та Петропавлівського відділень, у яких спостерігалося збільшення показника тимчасової непрацездатності у ІІІ кварталі поточного року серед підприємств з кількістю працюючих 300 і більше осіб та збільшення кількості виданих листків непрацездатності лікарями закладів охорони здоров΄я у вересні поточного року в порівнянні із серпнем. Також обговорювались питання              щодо прийнятих заходів по зниженню показника тимчасової непрацездатності на підприємствах, проведену роботу з керівниками закладів охорони здоров΄я та план роботи на IV квартал.

       Борис Мазур акцентував увагу на необхідності активізувати роботу начальників відділень управління щодо зниження показника тимчасової непрацездатності у випадках та днях в IV кварталі поточного року. Також були обговорені питання щодо підготовки відділень до опалювального сезону.

       Вікторія Соколенко наголосила, що важливим у роботі по зниженню захворюваності є системний підхід та розуміння причинно-наслідкових зв΄язків, що викликали ріст окремих нозологічних форм за встановлений період часу та робота в напрямку усунення цих причин.

       Наприкінці селекторної наради Соколенко В.В. відповіла на запитання щодо покращення роботи відділень у напрямку розроблення ефективних, дієвих заходів по зниженню рівня захворюваності в окремих регіонах області.

      

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України