Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

03.01.2020

 

Показники роботи відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду ССУ

в Дніпропетровській області за 2019 рік

 

Відділ перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності (далі – Відділ) створений 01 квітня 2019 року. У відділі працюють 4 фахівця з вищою медичною освітою та значним досвідом роботи в галузі охорони здоров΄я і сфері соціального страхування. В регіональних відділеннях управління створені додаткові штатні одиниці, на яких працюють 14 фахівців з цього напрямку, із них 7 - з вищою медичною освітою.

За основними показниками роботи Відділ займає одну із лідируючий позицій серед всіх управлінь Фонду.

Так, протягом 2019 року спеціалістами Відділу та відділень проведено 111 планових перевірок закладів охорони здоровꞌя м. Дніпро та області, із них 37 травмпунктів. Перевірено 255 страхувальників області.

При цьому встановлено 5% листків непрацездатності (далі – ЛН), виданих з порушенням порядку видачі, в тому числі неправомірно та необгрунтовано видані та продовжені. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності 39 лікарів. Відшкодовано збитків бюджету Фонду закладами охорони здоровꞌя на загальну суму майже 445 тис грн.

При перевірках страхувальників встановлено 11% ЛН, виданих з порушенням порядку заповнення ЛН. У звꞌязку з виявленими порушеннями порядку видачі та заповнення ЛН проведено семінарів, лекцій та навчань лікарів та страхового активу 359. Розглянуто 165 письмових звернень. Надано 1520 консультацій. Проведено нарад з представниками медичних закладів та страхувальників з питань експертизи тимчасової непрацездатності – 7.

Також фахівцями перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності прийнято участь у 210 засіданнях медико-соціальних експертних комісій щодо продовження термінів тимчасової непрацездатності.

За високий професіоналізм та ефективну працю всі фахівці відділу протягом 2019 року були відзначені почесними грамотами та подяками від керівництва управління та виконавчої дирекції Фонду.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України