Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

Показники роботи відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за І квартал 2020 року

08.04.2020

       Протягом І-го кварталу 2020 року спеціалістами відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління та відділень проведено 29 планових перевірок закладів охорони здоровꞌя м. Дніпро та області, із них 12 травмпунктів. Перевірено 89 страхувальників області.

       При цьому встановлено 6,5% листків непрацездатності (далі – ЛН), виданих з порушенням порядку видачі, в тому числі неправомірно та необгрунтовано видані та продовжені. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності 6 лікарів. Відшкодовано збитків бюджету Фонду закладами охорони здоровꞌя на загальну суму майже 90 тис грн.

       При перевірках страхувальників встановлено 6% ЛН, виданих з порушенням порядку заповнення ЛН. У звꞌязку з виявленими порушеннями порядку видачі та заповнення ЛН проведено семінарів, лекцій та навчань лікарів та страхового активу 359. Розглянуто 51 письмових звернень. Надано 840 консультацій. Попереджено 5 випадків неправомірно сплачених коштів Фонду на загальну суму 21,4 тис грн. Також фахівцями перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності прийнято участь у 55 засіданнях медико-соціальних експертних комісій щодо продовження термінів тимчасової непрацездатності.

     З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження ризиків зараження та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211, з 17.03.2020 року фахівцями відділу призупинено проведення всіх планових перевірок закладів охорони здоров'я з приводу обґрунтованості видачі ЛН на період загальнодержавного карантину. Позапланові перевірки за запитами страхувальників здійснюються в дистанційному режимі на підставі копій медичних документів, отриманих від медичних закладів. Прийняття участі в медико-соціальних експертних комісіях здійснюється при безпосередній присутності фахівців.

 

 

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України