Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Медичні та соціальні послуги

Реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду забезпечено на 11% більше осіб

28.04.2020

За підсумками І кварталу відновним лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України було забезпечено 5 132 особи. Це на 511 осіб, або 11% більше порівняно з тим же періодом минулого року.

В тому числі в Дніпропетровській області відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно–курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду пройшли 663 застраховані особи та члени їх сімей (13% виконання кошторису на 2020 рік), в тому числі 98 договорів для лікування застрахованих осіб з інвалідністю та 2 дітей в супроводі дорослого. В порівнянні з відповідним періодом 2019 року збільшення складає 3%.

Фонд фінансує курс реабілітаційного лікування для кожного працевлаштованого після важких захворювань і травм за наявності медичних показань. Зокрема, у разі підгострого періоду інфаркту міокарда, опіків, захворювань легень тощо. Таке лікування надається застрахованим особам з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я після закінчення гострого періоду захворювання.

Нагадаємо, на сьогодні укладення договорів для проходження реабілітації за кошти Фонду тимчасово призупинено на період дії карантину. Рішення прийнято з метою запобігання поширенню COVID-19 і недопущення ризику зараження застрахованих осіб, а також забезпечення реалізації заходів із протидії пандемії.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України