Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Медичні та соціальні послуги

Аналіз забезпечення застрахованих осіб, а також потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами протягом 4 місяців 2020 року.

19.05.2020

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області проведено аналіз щодо забезпечення застрахованих осіб, а також потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами протягом 4 місяців 2020 року.

За підсумками роботи 4 місяців поточного року відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України пройшли 851 застрахована особа та члени їх сімей на загальну суму 10,52 млн. грн.

Медичними та соціальними послугами протягом 4 місяців 2020 року було забезпечено 5528 потерпілих на загальну суму 24,75 млн. грн.

У тому числі:

-            стаціонарне лікування пройшли 827 потерпілих на суму 3 млн. грн.;

-            лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 4425 потерпілих на суму 12,5 млн. грн.;

-            санаторно – курортне лікування пройшли 314 потерпілих на суму майже 4,3 млн. грн.;

-            технічними та іншими засобами реабілітації було забезпечено 161 потерпілого на суму 325 тис. грн.;

-            інвалідними колясками було забезпечено 2 потерпілих на суму 25 тис. грн.;

-            додатковим харчуванням було забезпечено 9 потерпілих на суму 45,3 тис. грн.;

-            спеціальним медичним, постійним стороннім видами доглядів, а також побутовим обслуговуванням було забезпечено 245 потерпілих на суму 4,4 млн. грн.;

-            компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю була проведена 371 потерпілому на суму 70,1 тис. грн.

Забезпечення застрахованих осіб, а також потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області проводиться в межах затвердженого кошторису на поточний рік.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 тимчасово призупинено оформлення договорів про відшкодування Фондом санаторно-курортним закладам витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованих осіб, медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України