Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Анонси та новини » Новини

28.08.2020

 

Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області компенсував 100% втраченого за час самоізоляції заробітку для 76 медиків

У разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу без засобів індивідуального захисту, медичні працівники мають право на отримання листка непрацездатності для проходження самоізоляції під медичним наглядом. Фонд соціального страхування України компенсує для них втрачений за час ізоляції від COVID-19 заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу.

Станом на кінець серпня відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області прийняли на оплату листки непрацездатності, видані медичним працівникам у разі ізоляції від COVID-19, на 113 тисяч гривень, допомоги нараховані для 76 осіб.

Найбільша кількість застрахованих осіб-медичних працівників, яким з початку пандемії нараховано за кошти Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області самоізоляцію під медичним наглядом у розмірі 100% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу, зафіксовано в Новомосковському відділенні управління – 25 осіб, Дніпровському відділенні – 24 особи, Кам’янському відділенні – 10 осіб, Криворізькому відділенні – 9 осіб та Петропавлівському відділенні – 6 осіб.

Нагадаємо, сума компенсації втраченого за період ізоляції від COVID-19 заробітку складає 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу для всіх застрахованих осіб та 100% – для медичних працівників. ФССУ здійснює фінансування, починаючи з шостого дня ізоляції, перші п’ять днів оплачуються роботодавцем.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України