Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

В управління відбулась селекторна нарада з питань перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності

09.04.2021

08 квітня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області відбулась селекторна нарада з в.о. начальників відділень управління, на якій були розглянуті наступні питання:

«Аналіз роботи фахівців з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності за 1 квартал 2021 року» (доповідач  Вікторія Соколенко– начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності) та «Результати порівняльного аналізу допомоги по тимчасовій непрацездатності в розрізі відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за січень-березень 2021 року»  (доповідач Сергій Ярихович – заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення).

  В.Соколенко надала узагальнену інформацію по закладах охорони здоровꞌя Дніпропетровської області та відділеннях управління по кількості виданих ЛН протягом березня 2021 року. Наголосила на необхідності роботи з програмою ЄІАС з подальшими перевірками обґрунтованості видачі ЛН в закладах охорони здоров’я з групою часто та тривалохворіючих застрахованих осіб.

Окремо зупинилась на ситуації з Covid-19 в Дніпропетровській області. та наголосила на необхідності неухильного виконання наказу управління № 01 від 04 січня 2021 «Про прийняття заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції в період загальнодержавного карантину».

Ярихович С.В. повідомив про результати порівняльного аналізу щодо витрат на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності у січні-березні 2021 року в порівнянні з показниками січня-березня 2020 року, а саме: сума коштів за січень-березень 2021 року збільшилась на 118,8 млн. гривень або на 37,2%, кількість листків непрацездатності збільшилась на 17,2 тисяч (на 14,8%), а кількість сплачених днів непрацездатності збільшилась на 231,4 тисяч (на 24,8%). Середньоденний розмір допомоги у 2021 році в порівнянні з показником 2020 року збільшився на 9,9% (на 33,91 грн) та становить 376,66 грн (у 2020 році – 342,75 грн).

Крім того, Ярихович С.В. наголосив на необхідності дотримання термінів надання контрольної інформації відділеннями до управління.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України