Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Медичні та соціальні послуги

В управлінні відбулась селекторна нарада з питань медичних та соціальних послуг

15.07.2021

Під керівництвом в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Бориса Мазура начальником відділу медичних та соціальних послуг управління Віталієм М’ячіним 14 липня було підготовлено та проведено селекторну нараду з в.о. начальників відділень управління, начальниками та працівниками відділів медичних та соціальних послуг відділень управління, а також працівниками відділень управління з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності, які мають вищу медичну освіту.

М’ячін В. А. провів аналіз щодо забезпечення застрахованих осіб, а також потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами протягом І півріччя 2021 року.

За підсумками роботи І півріччя поточного року відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду пройшли 849 застраховані особи та члени їх сімей на загальну суму майже 12 млн. грн.

Медичними та соціальними послугами протягом І півріччя 2021 року було забезпечено 5 848 потерпілих на загальну суму 42,33 млн. грн.

У тому числі:

-               стаціонарне лікування пройшли 389 потерпілих на суму 2,17 млн. грн.;

-               лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 4 427 потерпілих на суму 17 млн. грн.;

-               санаторно – курортне лікування пройшли 963 потерпілих на суму                13,3 млн. грн.;

-               технічними та іншими засобами реабілітації було забезпечено                        458 потерпілих на суму 1,67 млн. грн.;

-               слуховими апаратами забезпечено 5 потерпілих на суму 23,8 тис. грн.;

-               інвалідними колясками забезпечено 5 потерпілих на суму 62,9 тис. грн.;

-               додатковим харчуванням забезпечено 6 потерпілих на суму                                52,6 тис. грн.;

-               спеціальним медичним, постійним стороннім видами доглядів, а також побутовим обслуговуванням забезпечено 232 потерпілих на суму 7,86 млн. грн.;

-               компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю була проведена 322 потерпілим на суму 67 тис. грн.

На нараді було розглянуто актуальні питання забезпечення потерпілих на виробництві лікуванням, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації тощо.

Застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

В.М’ячін акцентував увагу на продовженні відділеннями управління роботи щодо організації забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей відновлювальним лікуванням в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Наголосив на своєчасному та в повному обсязі забезпеченні застрахованих осіб, а також потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань медичними і соціальними послугами відповідно до вимог чинного законодавства.

Забезпечення застрахованих осіб та потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами знаходиться на постійному контролі управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області.

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України