Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Заходи, проведені відділеннями управління Дніпропетровщини

21.01.2022

КАМ’ЯНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

18 січня в.о. начальника відділення Ігор Волковий та страховий експерт з охорони праці Павло Долганюк прийняли участь у робочій нараді з головою Кам’янської районної державної адміністрації Олегом Гапічем та його заступниками Олегом  Карнацьким та Ігорем Лісовим.

Під час наради було обговорено стан розслідування гострих професійних захворювань медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я, проблемні питання, які виникають безпосередньо в ході цього процесу та шляхи їх вирішення.

І.Волковий довів до відома присутніх інформацію про рівень захворюваності медичних працівників закладів міста на COVID-19, та стан розслідування гострих професійних захворювань.

Також він зауважив, що Фондом забезпечується надання значної кількості видів медичних та соціальних послуг, зокрема:

● організація проходження відновного лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів для усіх працюючих за наявності медичних показань;

● санаторно-курортне лікування для застрахованих осіб та потерпілих на виробництві, які стали особами з інвалідністю;

● лікування в закладах охорони здоров’я всіх прямих наслідків нещасних випадків на виробництві.

Павло Долганюк підкреслив методи усунення недоліків, які виникають під час розслідування гострих професійних захворювань медичних та інших працівників.

Наприкінці зустрічі було наголошено на необхідності в подальшому вести плідну співпрацю в напрямку вирішення питань під час розслідування гострих професійних захворювань та реабілітації застрахованих осіб в санаторно-курортних закладах регіону

 

 

Завідувач сектору по роботі зі страхувальниками Інна Ляшенко прийняла участь у засіданні комісії із соціального страхування у Комунальному  некомерційному підприємстві  Кам'янської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1», на якому обговорювалися питання які виникають при розрахунку  е-лікарняних.

 Інна Ляшенко зауважила, що при допуску помилок при укладенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються  е-лікарняні, тому застрахованим особам треба дуже пильно слідкувати за цим відповідальним процесом.

Також були обговорені питання щодо сумісників. Раніше електронні лікарняні, попри надходження за основним місцем роботи, в кабінетах роботодавців за сумісництвом не відображались. Це призводило до неможливості призначити матеріальне забезпечення поза основним місцем роботи, адже був відсутній електронний документ, який є для цього підставою.

Інна Ляшенко пояснила що, особливістю електронних лікарняних сумісників є те, що в їх роботодавців за сумісництвом відображається не е-лікарняний безпосередньо, а його цифрова копія. Вона відрізняється від оригінального документу порядковим номером копії, який додається до унікального номеру е-лікарняного.

Та наголосила, що номер копії не є складовою частиною унікального номеру   е-лікарняного – тож при формуванні заяви-розрахунку для працівників за сумісництвом необхідно вказувати номер їх лікарняного до знаку крапки.

В ході зустрічі були надані вичерпні відповіді та надані конструктивні рекомендації

 

 19 січня начальник відділу медичних та соціальних послуг Тетяна Маріна за допомогою засобів телефонного зв’язку прийняла участь в оперативній нараді, яку проводила голова ЛКК КП КНП «Центральна лікарня» Криничанської селищної ради» Алла Маринич із завідувачами відділень лікувального закладу. Під час виступу було наголошено на необхідності посилення роботи в напрямку направлення застрахованих осіб, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, на реабілітаційне лікування до санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду.

 

КРИВОРІЗЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

17 січня головний спеціаліст відділу медичних та соціальних послуг Марина Бганка провела робочу зустріч з головою лікарсько-консультативної комісії КП «Криворізька міська лікарня №1» Надією Волинець з метою активізації роботи по реабілітаційному лікуванню застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

17 січня головний спеціаліст відділу медичних та соціальних послуг Анжела Денисова провела робочу зустріч з завідуючою терапевтичним відділенням КНП «Криворізька міська лікарня № 16» Ларисою Агеєвою з метою активізації роботи по реабілітаційному лікуванню застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

18 січня Марина Бганка провела робочу зустріч з завідуючим кардіологічного відділення КП «Криворізька міська клінічна лікарня № 2» Анатолієм Тюковим з метою активізації роботи по реабілітаційному лікуванню застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

21 січня завідувач сектору перевірки обгрунтованості видачі листків непрацездатності Світлана Корф провела робочу зустріч з позаштатним експертом управління охорони здоровꞌя Криворізької міської ради  Тамілою Жук стосовно наявних проблемних питань при оформленні е-лікарняних та можливих шляхів їх вирішення.

 

ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

17, 19, 20 січня за участю заступника начальника відділення Євгена Житника відбулось засідання Павлоградської Міжрайонної МСЕК щодо встановлення ступеня втрати професійної працездатності та потреби в наданні медичної та соціальної допомоги потерпілим на виробництві, де було розглянуто 6 справ потерпілих.

17 січня за участю головного спеціаліста відділу  медичних та соціальних послуг Світлани Шеремет відбулась зустріч  з головою ЛКК «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» ПМР Ольгою Масловською. На зустрічі були розглянуті та обговорені питання щодо направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування, правильності призначення лікарями медикаментозного лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

19 січня СвітланА Шеремет провела зустріч з завідувачем терапевтичним відділенням КНП «Павлоградської міської лікарні №1» ПМР Лілею Буряк, де були розглянуті та обговорені питання щодо відбору застрахованих осіб для направлення їх на реабілітаційне лікування у відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань, правильності призначення лікарями медикаментозного лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

ТЕРНІВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

         19 січня головниЙ спеціаліст по роботі зі страхувальниками Ярослав Василенко, прийняв участь у засіданні комісії із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності Комунального закладу «Мистецька школа Тернівської міської ради»  під головуванням голови комісії із соціального страхування Л.Дегтяренко. Спеціалістом відділення до відома присутніх був доведений аналіз кількості оплачених листків непрацездатності, днів та витрат на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду в минулому році. Розглянуті причини зростання показників тимчасової непрацездатності та визначені заходи, які будуть направлені на зниження цих показників. Також присутні розглянули питання, що стосується направлення на реабілітаційне лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, особливо тривалохворіючих.

        

20 січня начальник відділу медичних та соціальних послуг Ганна Апівалас провела робочу зустріч з головою ЛКК  Л.Палько, медичним директором Н.Дрига-Максаковою та профільними лікарями КНП «Тернівської центральної міської лікарні» ТМР щодо активізації роботи по реабілітаційному лікуванню застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за кошти Фонду.

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України