Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Облік страхувальників і доходів

21.08.2018

У Фонді соціального страхування України в Дніпропетровській   області зареєстровано понад 258,4 тисяч страхувальників

У Фонді соціального страхування України в Дніпропетровській області зареєстровано понад 258,4 тисяч роботодавців та інших осіб, які зобов'язані сплачувати єдиний соціальний внесок. З них: юридичних осіб – понад 89,7 тисяч, фізичних осіб – понад 168,7 тисяч.

Загальнообов’язкове державне соціальне страхування – система прав, обов’язків і гарантій, яка передбачає матеріальне забезпечення, страхові виплати та надання соціальних послуг застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Право на них виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю.

Так, Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області здійснює виплати за листками непрацездатності, компенсуючи втрачений за період хвороби заробіток; надає допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами та допомогу на поховання; гарантує курс реабілітаційного лікування працюючим після перенесених захворювань і травм; фінансує щомісячні страхові виплати і надає одноразову допомогу потерпілим на виробництві та членам їх сімей; забезпечує потерпілих лікуванням в закладах охорони здоров’я та санаторно-курортним лікуванням, фінансує для них лікарські засоби і вироби медичного призначення тощо.

Застрахованою особою, тобто такою, що має право на виплати і послуги від ФССУ, є фізична особа, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку єдиний внесок.

Нагадаємо, застрахованими у Фонді соціального страхування України в Дніпропетровській області є понад 966 тисяч українців, іноземців та осіб без громадянства. Щомісячні страхові виплати від Фонду отримують понад 37 тисяч потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та членів їх сімей.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України