Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Медичні та соціальні послуги

17.10.2018

 

Одне з головних завдань Фонду соціального страхування України – це допомога людям з обмеженими можливостями не втратити себе у суспільстві

 

У людей з обмеженими можливостями повинна бути надія, що вони потрібні людям, соціуму, що їх поважають - у цьому й полягає робота Фонду соціального страхування України, щоб допомагати таким людям не втратити себе у суспільстві.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області під керівництвом начальника Бориса Мазура уповному обсязі виконує свої статутні завдання та вчасно вирішує питання, пов′язані зі здоров′ям потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

- «У суспільства, а особливо у людей, працюючих у соціальній сфері, завжди повинна бути повага та турбота до людини, яка втратила здоров′я і працездатність, виконуючи свої професійні обов′язки для блага інших» - наголошує  Борис Васильович.

На обліку у 17-ти відділеннях управління на даний час знаходиться понад 37 тис потерпілих на виробництві.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України» управління та відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області (далі – відділення управління) на підставі висновків медико – соціальної експертної комісії (далі – МСЕК) разом із закладами охорони здоров'я за призначенням лікарів забезпечують потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання повний обсяг постiйно доступної, рацiонально органiзованої медичної допомоги, організовують проходження ними санаторно – курортного лікування, забезпечують лікарськими засобами та виробами медичного призначення, протезно-ортопедичними виробами, окулярами, слуховими апаратами, спеціальними засобами пересування, зубопротезуванням та іншими медико – соціальними послугами.

В області постійно здійснюється моніторинг стану забезпечення потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами. З метою якнайшвидшого відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві управлінням ведеться робота щодо покращення якості і повноти надання необхідних видів послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Контроль за наданням медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві покладений на відділ медичних та соціальних послуг управління.

З метою реалізації зазначених завдань, протягом дев’яти місяців 2018 року, управлінням та відділеннями управління медичними та соціальними послугами було забезпечено 10040 потерпілих на виробництві на загальну суму понад              77,1 млн. грн., що на 22,9 млн. грн. або на 42 % більше ніж за аналогічний період минулого року, у тому числі:

1. Протягом  9 місяців 2018 року витрати на лікування 2006 потерпілих на виробництві та на їх медичну реабілітацію склали понад 7,4 млн. грн. Починаючи з травня 2018 року витрат на медичну реабілітацію потерпілих у санаторно – курортних закладах профінансовано на загальну суму понад 525,3 тис. грн. Станом на 16.10.2018 року на проходження медичної реабілітації на базі реабілітаційних відділень санаторно – курортних закладів України направлено всього 52 потерпілих на виробництві.

2. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення, необхідними для амбулаторного лікування наслідків виробничої травми або професійного захворювання протягом 9 місяців 2018 року було забезпечено 7747 потерпілих на загальну суму понад 33,1 млн. грн., що на 679 потерпілих та на 7,38 млн. грн. або на 29 % більше ніж за аналогічний період минулого року.

3. Протезно - ортопедичними виробами, а також іншими технічними засобами реабілітації протягом 9 місяців 2018 року було забезпечено 609 потерпілих на загальну суму понад 2,4 млн. грн., що на 927,6 тис. грн. або на 59 % більше ніж за 9 місяців минулого року.

4. На проходження санаторно – курортного лікування направлено 2383 потерпілих на виробництві осіб з інвалідністю, із них за 1880 потерпілих відділеннями управління було перераховано санаторно – курортним закладам понад 24,7 млн. грн., що на 877 потерпілих та на 13,6 млн. грн. (або на 123%) більше ніж за аналогічний період минулого року.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України