Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Облік страхувальників і доходів

30.11.2018

Облік страхувальників та доходів станом на 01.10.2018

 

Станом на 1 жовтня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області  обліковується 229102 страхувальника, з них:  95104 юридичні особи, 133991 – фізична особа, 7- добровільно застраховані.

Заборгованість страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду станом на 01.10.2018 року становить 4 075,5 тис. грн.

З метою забезпечення надходження коштів до бюджету Фонду відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області постійно взаємодіють з органами державної влади та місцевого самоврядування шляхом участі у роботі постійно діючих комісій з питань погашення заборгованості по виплаті заробітної плати та соціальних платежів, рейдах робочих груп з питань легалізації зарплати та зайнятості населення, надсилання листів у контролюючі органи з переліком страхувальників, які мають значні борги з виплати заробітної плати.

 

З метою погашення боргу організована співпраця з усіма гілками влади, судовими органами, державною виконавчою службою. Інформація про наявність заборгованості в розрізі страхувальників постійно  надається органам прокуратури, Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби.

З метою недопущення втрат Фонду ведеться робота щодо виявлення страхувальників – банкрутів та тих, які ліквідуються, для своєчасного пред’явлення їм кредиторських вимог, у тому числі капіталізованих платежів. Станом на 01.10.2018 загальна сума заявлених капіталізованих платежів складає 357млн. 302 тис. грн. по 109 страхувальниках, грошові вимоги у сумі  137436 тис. грн. визнані та включені до реєстру вимог кредиторів по 83 страхувальниках.

За 9 місяців поточного року до управління виконавчої дирекції Фонду надійшло страхових коштів у сумі 1 млн. 246 тис. грн.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України