Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області
Головна » Діяльність управління » Медичні та соціальні послуги

Реалізація державної програми управлінням Фонду та його відділеннями щодо забезпечення потерпілих на виробництві та застрахованих осіб медико-соціальними послугами у 2018 році

22.01.2019

Станом на 01.01.2018 в Дніпропетровській області перебувають на обліку майже 39 тис потерпілих осіб внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Із них біля 19 тис – особи з інвалідністю.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області та його відділення (далі – відділення управління) на підставі висновків медико – соціальних експертних комісій, разом із закладами охорони здоров'я за призначенням лікарів, забезпечують потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання повний обсяг постiйно доступної, рацiонально органiзованої медичної допомоги, здійнюють проходження ними санаторно – курортного лікування, забезпечують лікарськими засобами та виробами медичного призначення, протезно-ортопедичними виробами, окулярами, слуховими апаратами, спеціальними засобами пересування, зубопротезуванням та іншими медико – соціальними послугами.

Саме тому під постійним контролем начальника управління Бориса Васильовича Мазура проводиться щоденний моніторинг стану забезпечення потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами.

- «Розуміння, повага та чуйність до осіб з інвалідністю - ось ключові фактори у спілкуванні з потерпілими, які звертаються за допомогою».

 

 

З метою як найшвидшого відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві осіб, фахівцями відділу медичних та соціальних послуг управління та начальниками 17 відділень управління ведеться постійна робота щодо покращення якості і повноти надання необхідних видів послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Для реалізації зазначених завдань протягом 2018 року управлінням та його відділеннями медичними та соціальними послугами було забезпечено 11601 потерпілих на виробництві на загальну суму понад 106,5 млн грн, що на 21 млн грн або на 24% більше, ніж за аналогічний період 2017 року, у тому числі:

1. Протягом 2018 року витрати на лікування 2708 потерпілих на виробництві та на їх медичну реабілітацію склали понад 9,7 млн грн. Медичну реабілітацію у санаторно – курортних закладах пройшли 55 потерпілих на загальну суму понад 830 тис. грн.

2. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення, необхідними для амбулаторного лікування наслідків виробничої травми або професійного захворювання, протягом 2018 року було забезпечено 8596 потерпілих на загальну суму понад 44 млн грн, що на 600 потерпілих та на 8,3 млн грн або на 23% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

3. Протезно - ортопедичними виробами, а також іншими технічними засобами реабілітації протягом 2018 року було забезпечено 987 потерпілих на загальну суму понад 4,2 млн грн, що на 1млн грн або на 33% більше, ніж за 2017 рік.

4. На проходження санаторно – курортного лікування направлено                    2617 потерпілих на виробництві осіб з інвалідністю, за яких відділеннями управління було перераховано санаторно – курортним закладам понад 35 млн грн, що на 650 потерпілих та на 11 млн грн або на 33% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

5. На проходження медичної реабілітації 4437 застрахованих осіб (всіх працюючих, що сплачують ЄСВ) після перенесених захворювань і травм протягом 2018 року витрачено майже 57 млн грн, що на 1300 осіб та на 20 млн грн більше, ніж за 2017 рік. І це не враховуючи виплат по лікарняних листках!

Вищенаведені показники на доказових принципах підтверджують ефективну роботу управління та його відділень в напрямку організації роботи щодо надання своєчасних виплат потерпілим на виробництві та застрахованим особам, що гарантовані їм державною програмою, яку реалізує Фонд соціального страхування України.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України