Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області
повернутись 

Нарада у КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім.І.Мечнікова"

07.02.2020

Описание: зображення_viber_2020-02-05_09-39-34Під час перевірки спеціалістами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області страхувальника КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечнікова», 05 лютого начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Вікторія Берека провела  нараду з представниками комісії із соціального страхування, а також  відділу обліку заробітної плати медичного закладу. Також участь у нараді прийняв заступник головного лікаря з надання екстреної медичної допомоги КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечнікова» Олександр Толубаєв.

Лікар – імунолог, голова комісії із соціального страхування Олеся Корсунська доповіла про виконання повноважень членів комісії із соціального страхування при призначенні застрахованим особам матеріального забезпечення.  Зауважила, що собливу увагу комісія звертає на правильність видачі та заповнення документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення застрахованій особі,  та також веде облік осіб, які часто та тривало хворіють, дотримання ними призначеного лікарем режиму амбулаторного лікування, здійснює контроль за своєчасним направленням до відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду заяв-розрахунків про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення. 

 

 Наприкінці наради Вікторія Берека зазначила, що сумісна робота з головами комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій щодо здійснення аналізу захворюваності - є дієвим заходом по зниженню показника тимчасової непрацездатності та попередження неправомірних виплат за рахунок коштів Фонду.

 

версія для друку
повернутись