Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області
повернутись 

Аналіз забезпечення застрахованих осіб та потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами протягом І кварталу 2020 року

08.04.2020

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області проведено аналіз щодо забезпечення застрахованих осіб, а також потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами протягом   І кварталу 2020 року.

За підсумками роботи І кварталу поточного року відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України пройшли 664 застраховані особи та члени їх сімей на загальну суму 8,47 млн. грн.

Медичними та соціальними послугами протягом І кварталу 2020 року було забезпечено 4805 потерпілих на загальну суму 18,7 млн. грн.

У тому числі:

-            стаціонарне лікування пройшли 696 потерпілих на суму 2,45 млн. грн.;

-            лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 3854 потерпілих на суму 9,65 млн. грн.;

-            санаторно – курортне лікування пройшли 222 потерпілих на суму майже 3 млн. грн.;

-            технічними та іншими засобами реабілітації було забезпечено 136 потерпілих на суму 232 тис. грн.;

-            інвалідними колясками було забезпечено 2 потерпілих на суму 25 тис. грн.;

-            додатковим харчуванням було забезпечено 9 потерпілих на суму 33,8 тис. грн.;

-            спеціальним медичним, постійним стороннім видами доглядів, а також побутовим обслуговуванням було забезпечено 244 потерпілих на суму 3,25 млн. грн.;

-            компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю була проведена 371 потерпілому на суму 70,1 тис. грн.

Забезпечення застрахованих осіб, а також потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області проводиться в межах затвердженого кошторису на поточний рік.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 тимчасово призупинено оформлення договорів про відшкодування Фондом санаторно-курортним закладам витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованих осіб, медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

 

версія для друку
повернутись