Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області
повернутись 

Заходи, проведені відділеннями управління Дніпропетровщини

14.01.2022

КРИВОРІЗЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

10 січня головний спеціаліст відділу медичних та соціальних послуг Марина Бганка провела робочу зустріч з завідуючим кардіологічного відділення  КП «Криворізька міська  клінічна лікарня № 2» Анатолієм Тюковим з метою активізації роботи по реабілітаційному лікуванню застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

 

12 січня Марина Бганка провела робочу зустріч з головою лікарсько-консультативної комісії КП «Криворізька міська лікарня №1» Надією Волинець з метою активізації роботи по реабілітаційному лікуванню застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

 

     13 січня відбулась нарада за участю  в.о. начальника Криворізького відділення Вікторії Бойко, в.о. директора  КНП «Криворізька міська лікарня №3» КМР Андрія Макова, медичного директора Євгена Олійника, голови ЛКК Олексія Коршуна, заступника директора з поліклінічної роботи Ольгою Волинець, головного спеціаліста відділу медичних та соціальних послуг Марини Бганки.

На нараді Вікторія Бойко наголосила на необхідності вжиття заходів, спрямованих на зниження захворюваності працівників, шляхом аналізу її причин та профілактики, що надасть можливість знизити витрати закладу та призведе до зростання продуктивності праці.

Також було обговорено ряд наступних питань:

- посилення роботи з направлення на реабілітаційне лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів;

- стан розслідувань випадків гострого професійного захворювання у медичних працівників;

- дії страхувальників та застрахованих осіб у випадку оформлення е-лікарняного;

- наявні проблемні питання при оформленні е-лікарняних та можливі шляхи їх вирішення.

        За результатами обговорення учасники наради дійшли згоди з подальшої співпраці щодо профілактики та зниження рівня захворюваності, відновленню здоров’я та працездатності застрахованих осіб.

 

 

13 січня Вікторія Бойко прийняла участь у  роботі комісії із соціального страхування КНП «Криворізька міська лікарня №3» КМР.

З головою комісії із соціального страхування  Валентиною Ларіоновою, головною медичною сестрою Ольгою Явдощенко , членами комісії із соціального страхування  були обговорені обов’язки роботодавця та комісії із соціального страхування, організація роботи комісії, що визначені Законом України № 1105 та Положенням про комісію (уповноваженого) із соціального страхування, а саме:

- актуальні питання щодо рівня захворюваності з тимчасової втрати працездатності по закладу,  розрахунок та оформлення е-лікарняних;

- строки розгляду документів для призначення та виплати матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, відмова;

- ведення обліку часто та тривало хворіючи осіб, вжиття відповідних заходів щодо зменшення показника захворюваності;

- дії комісії у разі виявлення помилок у оформленні листків непрацездатності (електронних та  паперових);

- проведення розслідувань у разі отримання застрахованими особами травм невиробничого характеру в стані алкогольного сп’яніння;

- терміни направлення хворих на МСЕК;

- розгляд і дії в разі виявлення «сумнівних» листків непрацездатності;

- відпрацювання ефективних заходів, спрямованих на зниження рівня захворюваності застрахованих осіб;

- стан розслідувань випадків гострого професійного захворювання у медичних працівників,

- інші проблемні питання, що виникають в роботі комісії із соціального страхування закладу.

В частині роботи з е-лікарняними в.о. начальника Криворізького відділення відповіла на усі запитання, які викликають стурбованість у спеціалістів закладу та зазначила, що роз’яснення, які виникають при роботі з е-лікарняними доступні на офіційних ресурсах Фонду соціального страхування України, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Пенсійного фонду України тощо.

 

      

   

 13 січня заступник начальника відділення Світлана Гуліда, начальник відділу профілактики страхових випадків Олена Вєтряк, страховий експерт з охорони праці Єлизавета Косенюк провели нараду за участю директора з охорони праці АТ «Криворізький залізорудний комбінат» Андрія Рябіки та начальника служби охорони праці                                        АТ «Криворізький залізорудний комбінат» Сергія Бондаренка, на якій розглянули шляхи вирішення проблемних питань, що виникають при розслідуваннях нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань, профілактики виробничого травматизму та запобігання нещасним випадкам на виробництві та інші.

 

 

ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

10, 12, 13 січня заступник начальника Павлоградського відділення Євген Житник прийняв участь у засіданні Павлоградської Міжрайонної МСЕК щодо встановлення ступеня втрати професійної працездатності та потреби в наданні медичної та соціальної допомоги потерпілим на виробництві.

12 січня головний спеціаліст відділу медичних та соціальних послуг Світлана Шеремет провела робочу зустріч  з головою ЛКК КНП «Павлоградського пологового будинку» ПМР Іриною Кременною, де було розглянуте та обговорене питання щодо направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування до санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань.

 

Протягом тижня фахівці Дніпровського відділення прийняли участь у 9 засіданнях МСЕК м.Дніпра, де було розглянуто 29 справ потерпілих.

 

 

 

 

версія для друку
повернутись