Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області
повернутись 

Середній розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області склав 38,1 тис. гривень

19.01.2022

Понад 10,7 тисяч працюючих жінокзастрахованих осіб підприємств Дніпропетровської області знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року. Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області профінансував для них понад 409,4 мільйонів гривень допомог по вагітності та пологах.

За оперативними підсумками минулого року середній розмір декретної допомоги від ФССУ в Дніпропетровській області склав 38,1 тисячі гривень. Це на 16,9% більше, ніж упродовж 2020 року. Зазначена допомога надається Фондом застрахованим особам у розмірі 100% середнього доходу за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах.

Слідкувати за станом фінансування декретних допомог можна онлайн у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund (для цього необхідно знати точну дату отримання Фондом заяви-розрахунку, поданої роботодавцем за відповідним лікарняним).

Після того, як роботодавець отримав кошти від Фонду соціального страхування України, він має здійснити виплату допомоги по вагітності та пологах своїй працівниці у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати, або одразу після отримання коштів від Фонду. Звертаємо увагу, що виплата допомоги має бути здійснена роботодавцем у повному обсязі однією сумою, поділ допомоги по вагітності та пологах не передбачено.

 

 

 

версія для друку
повернутись