Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області
повернутись 

Відділ медичних та соціальних послуг інформує

17.01.2018

 

У 2017 році управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області (далі – управління виконавчої дирекції Фонду) з метою надання путівок застрахованим особам та членам їх сімей для відновлювального лікування хворих у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України укладено договори з 53 лікувально-профілактичними закладами (ЛПЗ) області.

Відповідно до плану розподілу путівок на  2017 рік управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області отримало від санаторіїв України та видало в лікувально-профілактичні заклади області 3138 путівок на загальну суму 36,8 млн гривень (для порівняння: за  2016 рік видано 1911 путівок загальною вартістю 20,1 млн гривень).

Застраховані особи мали можливість оздоровитись за такими профілями відновлювального лікування:

- після оперативних втручань на органах травлення;

- після ортопедичних операцій;

- після гострих церебро-васкулярних порушень;

- після гострого інфаркту міокарду, операцій на серці та магістральних судинах;

- захворювань з порушенням обміну речовин;

- після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи та після оперативного інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів;

- медико-психологічна реабілітація для постраждалих учасників АТО (новий профіль, якій діє з 01.04.2017).

Управлінням виконавчої дирекції Фонду, за ініціативи Дніпропетровської обласної державної адміністрації, приділяється особлива увага оздоровленню учасників АТО звільнених (демобілізованих) в запас, які повернулися до мирної праці на підприємствах, установах, організаціях області. Для охоплення максимальної чисельності таких осіб, відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області проводилась постійна робота з лікувально-профілактичними закладами, військовими комісаріатами та санаторно-курортними закладами області, за результатами якої протягом 2017 року отримали відновлювальне лікування 108 учасників АТО (в 2016 році - 15 осіб).

 

Протягом 2017 року управлінням виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області забезпечено санаторно-курортним лікуванням за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання 1466 осіб та 25 супроводжуючих осіб потерпілих, яким за висновком МСЕК визначено потребу в супроводі. Відшкодування витрат за надані соціальні послуги здійснювалось відповідно до укладених тристоронніх договорів із потерпілими, санаторно-курортними закладами та відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду.

Управлінням виконавчої дирекції Фонду потерпілим компенсовано кошти за самостійне придбання 12 путівок за профілем лікування, відповідно до висновку МСЕК за наслідками виробничої травми чи професійного захворювання (згідно  з довідками за формою N 070/о) до санаторіїв, з якими Фондом соціального страхування України у 2017 році не укладено договори. Вартість путівки компенсувалась відділеннями управління виконавчої  дирекції Фонду у розмірі не більше вартості путівок  у санаторії  відповідного  профілю,  з  якими управлінням виконавчої дирекції Фонду укладено договори у 2017 році, за умови  перебування  потерпілого на обліку для санаторно-курортного лікування  та за  наявності  документів,  що підтверджують сплату вартості     путівки   (прибутковий касовий ордер або розрахунково-касовий чек),  відповідно заповненого зворотного талону  до  придбаної  путівки.

У 2017 році медико-соціальні послуги отримали 11471 потерпілий від нещасних випадків на виробництві та витрачено на ці цілі, разом із централізованими коштами, 85608,7 тис. грн. Всього по Дніпропетровській області у лікувально-профілактичних закладах  проліковано 3077 потерпілих на виробництві на загальну суму   8 628,0 тис. грн.

Медичну реабілітацію (відновну терапію) після стаціонарного лікування  у звітному періоді пройшли 90 потерпілих на виробництві, витрати на ці цілі склали 2 247,5 тис. грн.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення на  суму  36139,4  тис. грн забезпечено 7996  потерпілих.

Протезно-ортопедичні вироби та інші технічні засоби реабілітації (палиці, милиці)  отримали 992 потерпілих. Загальна сума витрат склала 3 216,4 тис. грн.

            Слухові апарати на суму 4,6 тис. грн отримали 2 потерпілих.

Додаткове харчування щомісячно отримають 11 інвалідів. Витрати  склали 150,1 тис. грн.

Також здійснено забезпечення потерпілих (80 осіб) спеціальним медичним і постійним стороннім (290 осіб) доглядом, побутове обслуговування отримали 289 потерпілих. Всього на ці цілі витрачено  10 218,5 тис. грн.

Компенсацію витрат на пальне, ремонт та технічне обслуговування автомобілів в сумі 127,4 тис. грн.  виплачено 448 інвалідам.

 

версія для друку
повернутись