Управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області
Головна » Діяльність управління » Надання матеріального забезпечення та страхових виплат

Понад 34 тисячі потерпілих на виробництві Донецької області та членів їх сімей отримали щомісячні страхові виплати у вересні

27.09.2022

В Донецькій області завершено фінансування страхових виплат за серпень поточного року.

Щомісячні страхові виплати від  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області упродовж вересня вже отримали понад 34 тисячі потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членів їх родин у разі смерті потерпілих.

Загалом у поточному місяці перераховано на банківські картки або доставлено листоношами 223,2 мільйона гривень щомісячних страхових виплат.

Нагадуємо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у поточному місяці за попередній.

Управлінням також повністю профінансовані витрати на виплату одноразової допомоги потерпілим на виробництві в разі стійкої втрати ними професійної працездатності на загальну суму 1,7 млн грн.

Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі Фонду: https://t.me/socialfund.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області