Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

повернутись 

Новини управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області та його відділень за період з 10 по 14 січня 2022 року

17.01.2022

У період з 10 січня по 14 січня 2022 року працівники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області та його відділень за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку взяли участь у нарадах, семінарах, зустрічах та засіданнях круглих столів.

 

 

10 січня страховий експерт з охорони праці відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н. Пивоварова взяла участь у засіданні круглого столу з представниками трудового колективу з охорони праці СТОВ «Валер’янівське» Волноваської міської територіальної громади з питань роз’яснення порядку розслідування та профілактики виробничого травматизму.

 

10 січня заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області А. Сухомлинова взяла участь у нараді з представниками комісії із соціального страхування та бухгалтерами ТОВ «Редакція газети «Новий шлях» на тему: «Опрацювання електронного листка непрацездатності».

 

10 січня начальник відділу профілактики страхових випадків - страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О. Черкас взяла участь у нараді спільно з представниками профспілки та служби з охорони праці ПРАТ «Запоріжвогнетрив» та ПРАТ «ММК ім. Ілліча» з питань проведення профілактичних заходів для попередження захворюваності та виробничого травматизму.

 

11 січня начальник відділу профілактики страхових випадків - страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О. Черкас взяла участь у нараді спільно з представниками профспілки та служби з охорони праці ПРАТ «ММК ім. Ілліча» з питань профілактики виробничого травматизму.

 

11 січня головний спеціаліст відділу по роботі зі страхувальниками Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т. Свіріна провела семінар для бухгалтерів та членів комісії із соціального страхування ТОВ «Нові теплотехнології» з питань здійснення розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам та організації роботи в умовах дії електронної форми листків непрацездатності.

 

11 січня страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н. Захарова взяла участь у засіданні круглого столу з представниками Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці, працівниками ДП «Маріупольський морський торговельний порт» та ДП «Адміністрація морських портів України» (Маріупольська філія) щодо проведення профілактичних заходів для попередження захворюваності та виробничого травматизму.

 

11 січня начальник відділу профілактики страхових випадків Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О. Окомашенко взяла участь у засіданні круглого столу з представниками служби охорони праці ВП «Шахтоуправління «Добропільське» ДП «Добропіллявугілля-видобуток» на тему: «Аналіз виробничого травматизму та професійної захворюваності за 2021 рік та заходи щодо недопущення травматизму та професійної захворюваності».

 

11 січня головний спеціаліст сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Г. Харабуга провела зустріч з головним бухгалтером ТОВ «Редакція газети «Сельская Новь» з питань надання матеріального забезпечення застрахованим особам.

 

11 січня спеціалісти сектору медичних та соціальних послуг Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели семінар з лікарями КНП «ЛПУ ЦМЛ Вугледарської міської ради» на тему: «Щодо забезпечення потерпілих на виробництві медико-соціальними послугами у 2021 році».

 

11 січня завідувач сектору матеріального забезпечення відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О. Ковальова провела онлайн-семінар для бухгалтерів Донецької обласної державної адміністрації, КПВ «Краматорська тепломережа» міськради на тему: «Актуальні рекомендації по роботі з електронними листками непрацездатності».

 

11 січня страховий експерт з охорони праці Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В. Мєліхова взяла участь у впровадженні СУОП у ТОВ «Сателіт сервіс».

 

12 січня заступник начальника Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В. Стебень провела семінар для бухгалтерів та членів комісії із соціального страхування Маріупольського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського з питань призначення матеріального забезпечення та організації роботи в умовах дії електронної форми листків непрацездатності.

 

12 січня головний спеціаліст відділу по роботі зі страхувальниками Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О. Струговець-Будур провела семінар для бухгалтерів та членів комісії із соціального страхування ТОВ «Трініті Телеком» з питань здійснення розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності та організації роботи в умовах дії електронної форми листків непрацездатності.

 

12 січня страховий експерт з охорони праці відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н. Пивоварова взяла участь у засіданні круглого столу з фахівцями служби охорони праці ТОВ «Волноваський кукурудзяний завод» Волноваської міської територіальної громади з питань роз’яснення порядку розслідування та профілактики виробничого травматизму.

 

12 січня завідувач сектору матеріального забезпечення Мирноградського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н. Щербініна та головний спеціаліст з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення О. Напилова провели семінар з працівниками ВП «Східна дирекція з ліквідації шахт» ДП «Об`єднана компанія «Укрвуглереструктуризація» на тему: «Процедура відкриття е–лікарняних та їх оплати. Права та обов'язки комісії (уповноваженого) із соціального страхування».

 

12 січня головний спеціаліст сектору матеріального забезпечення відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області А. Підвербна провела зустріч з активом комісії із соціального страхування КЗ ДО с. Кальчик з питань надання матеріального забезпечення застрахованим особам та організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності.

 

12 січня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Слов’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області І. Вовченко провела робочу зустріч з бухгалтером та уповноваженою особою із соціального страхування КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Слов'янської міської ради Донецької області» з питань призначення матеріального забезпечення в умовах формування електронних листків непрацездатності.

 

12 січня спеціалісти Новогродівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели робочу зустріч з керівником та бухгалтером ФОП Чередниченко І.А. щодо надання матеріального забезпечення в умовах формування електронних листків непрацездатності.

 

13 січня страховий експерт управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С. Манцева провів опрацювання та впровадження СУОП у ПАТ «Макстрой» смт Велика Новосілка.

 

13 січня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Мар’їнського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н. Мощик провела зустріч з активом комісії із соціального страхування ВСП «Донецький фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» з питань надання матеріального забезпечення застрахованим особам.

 

13 січня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О. Ромах провела робочу зустріч з членами комісії із соціального страхування Артемівського управління по газопостачанню та газифікації з питання організації роботи в умовах дії електронних листків непрацездатності.

 

13 січня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області К. Кайданік, головний спеціаліст сектору матеріального забезпечення відділу страхових виплат та матеріального забезпечення відділення В. Панченко провели робочу зустріч з бухгалтерами та членами комісій із соціального страхування ПП «Клімат сервіс плюс» на тему: «Щодо організації роботи в умовах дії електронної форми листків непрацездатності».

 

13 січня заступник начальника Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В. Стебень провела семінар для бухгалтерів та членів комісії із соціального страхування Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України з питань призначення матеріального забезпечення та організації роботи в умовах дії електронної форми листків непрацездатності.

 

13 січня начальник відділу профілактики страхових випадків - страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О. Черкас взяла участь у засіданні круглого столу спільно з представниками Департаменту охорони здоров’я Маріупольській міської ради, лікувальних закладів м. Маріуполя з питань запобігання нещасним випадкам під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я.

 

14 січня завідувач сектору матеріального забезпечення відділення Мирноградського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н. Щербініна та головний спеціаліст з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності О. Напилова провели семінар з працівниками ВП «Шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» на тему: «Процедура відкриття е-лікарняних та їх оплати. Права та обов'язки комісії (уповноваженого) із соціального страхування».

версія для друку
повернутись