Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

повернутись 

Відбувся семінар щодо роботи в підсистемі "Медичні та соціальні послуги потерпілим" в ЄІАС

16.05.2022

   Фахівці управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області в онлайн режимі провели семінар зі спеціалістами медичних та соціальних послуг, страхових виплат та інформаційного забезпечення щодо роботи в підсистемі «Медичні та соціальні послуги потерпілим» в ЄІАС. У робочому заході взяли участь понад 40 учасників.

       Під час роботи семінару були окреслені питання особливості роботи управління та його відділень в умовах воєнного стану.

       Керівником відділу медичних та соціальних послуг управління висвітлено особливості переходу роботи в підсистемі «Медичні та соціальні послуги потерпілим» в ЄІАС Фонду.

       Також, розглянуто актуальні проблемні питання надання медичних та соціальних послуг потерпілим на виробництві та проведено навчальні тренінги щодо практичного застосування єдиної інформаційно-аналітичної системи Фонду в роботі. Під час заходу спеціалістами пропрацьовано складні ситуації та визначено можливі технічні варіанти запобігання збою роботи.

       Учасники зібрання всебічно та ґрунтовно підійшли до переходу роботи в ЄІАС, тому головними засадами успіху у цьому непростому напрямку визначено спільну роботу спеціалістів з надання медичних та соціальних послуг та спеціалістів інформаційних технологій.

 

версія для друку
повернутись