Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

повернутись 

Внаслідок бойових дій у Донецькій області постраждали 43 працівники, 9 з них загинули

24.06.2022

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах Донецької області зафіксовано 19 випадків травмування та/або смерті працівників.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 43 працівники (+3 за останній тиждень), 9 з них загинули. Найбільша кількість потерпілих зареєстрована на підприємствах м. Авдіївки.

Щодо кожного випадку поранень або смерті працівників внаслідок бойових дій організовується робота з розслідування за участю фахівців Фонду соціального страхування України. За результатами роботи створених комісій за 6 випадками розслідування завершені, за 10 випадками - тривають.

 Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами за рахунок коштів Фонду.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

 

Звертаємо увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

 

версія для друку
повернутись