Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

повернутись 

Кількість застрахованих осіб зменшилась на 61 тис. осіб за два роки

31.05.2019

Станом на 01.04.2019 року під опікою управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області знаходиться понад 487 тис. застрахованих осіб, цепрацевлаштовані і самозайняті особи, ФОП, особи, що працюють на умовах цивільно-правових договорів.

Зазначені особи мають право на отримання допомоги, страхових виплат, медичних та соціальних послуг за рахунок коштів Фонду у разі настання страхового випадку в період роботи.

Кількість застрахованих осіб, які відповідно до законодавства підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та сплачують або за яких сплачуються ЄСВ, упродовж останніх років зменшилась на 61 тис. – з 548 тис. у 2017 році до 487 тис. у 2019 році.

Зокрема зменшення чисельності застрахованих осіб пов’язане з припиненням діяльності страхувальників, що зареєстровані на тимчасово окупованій території, та/або зі зміною їх місця реєстрації (проживання) з тимчасово окупованої території до інших областей України.

Крім того станом на 01.04.2019 року на обліку у відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області перебуває 43 711 потерпілих, яким сплачується понад 166,7 млн. грн. на місяць.

 

версія для друку
повернутись