Управління виконавчої дирекції Фонду у Івано-Франківській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Забезпечення медичними та соціальними послугами потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань за 1 квартал 2022 року

19.04.2022

Впродовж І кварталу 2022 відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області забезпечення медичними та соціальними послугами потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань проводилось в повному обсязі відповідно до потреб потерпілих у такому забезпеченні.

За цей період 178 потерпілих Прикарпаття отримали медичних та соціальних послуг на загальну суму 1723,0 тис.грн., а саме:

*відшкодовано витрати на лікування в умовах стаціонару та амбулаторно 21 особі на суму 251,4 тис.грн.

*забезпечено технічними та іншими засобами реабілітації ( ортопедичним взуттям, Допоміжними засобами для особистого догляду та захисту, спеціальними засобами для самообслуговування) 8 потерпілих на загальну суму 69,1 тис.грн.

*лікарськими засобами та виробами медичного призначення протягом року  забезпечено 46 потерпілих на суму 248,0 тис.грн.

*відшкодовано витрати на необхідні види доглядів:

на спеціальний медичний догляд 6 особам з інвалідністю на суму 117,9 тис.грн., на постійний сторонній догляд 52 особам на суму 503,3 тис.грн., на побутове обслуговування 100 особам на суму 496,1 тис.грн.

*компенсацію витрат на бензин, ремонт і транспортне обслуговування автомобілів отримали 130 потерпілих на суму 29,6 тис.грн.

  Слід зазначити, що направлення застрахованих осіб на відновне лікування  до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів  призупинене через військовий стан, запроваджений в Україні.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України