Управління виконавчої дирекції Фонду у Івано-Франківській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Інформуємо про формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність за категорією "Вагітність та пологи" застрахованим особам, які знаходяться за кордоном

27.04.2022

На багаточисленні звернення застрахованих осіб, страхувальників та лікарів акушер-гінекологів про формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність  за категорією  «Вагітність та пологи»  застрахованим особам, які знаходяться за кордоном, інформуємо, що відповідно до п. I розділу IV Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я, затвердженого наказом МОЗ України від 01.06.2021 за № 1066, формування медичних висновків здійснюється тільки після особистого огляду хворого, (вагітної жінки) лікуючим лікарем, про що робиться відповідний запис у Реєстрі медичних записів в електронній системі охорони здоров’я.

Відповідно до  п. 4 розділу IV вищенаведеного Порядку медичний висновок зі встановленою відміткою про тимчасову непрацездатність громадян, що виникла за кордоном, формується лікарем, із яким укладена декларація, на підставі медичних записів, внесених лікарем, відповідно до перекладених на державну мову та засвідчених, в установленому порядку, медичних документів, що підтверджують тимчасову непрацездатність за категорією «Вагітність та пологи».

Питання видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність особи за категорією «Вагітність та пологи», вирішує ЛКК медичного закладу.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України