Управління виконавчої дирекції Фонду у Івано-Франківській області
Головна » Анонси та новини » Новини

За час війни прийнято до оплати 34,5 тис. листків непрацездатності

02.05.2022

За час війни відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області прийнято на оплату 6,2 тис. заяв-розрахунків для надання матеріального забезпечення застрахованим особам на суму 92,4 млн. грн.

 

За цей період управлінням здійснено фінансування

- допомоги по тимчасовій непрацездатності 25,1 тис.  застрахованим особам за 214,7 тис. днів перебування на листку непрацездатності на суму 80,3 млн. грн.

- допомоги по вагітності та пологах для 570 працюючих жінок на суму 18,3 млн. грн. за 63 тис. днів перебування у декретних відпустках.

- допомоги на поховання 25 працівників (членів їх сімей) на суму 102,5 тис. грн.

- допомоги по тимчасовій непрацездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання 42 застрахованим особам на суму 730,7 тис. грн. за 1,6 тис. днів перебування на лікарняному.

Також за період воєнного стану відділеннями управління здійснено фінансування щомісячних страхових виплат 2,7 тис. потерпілим на виробництві та членам їх сімей на суму 16,7 млн. грн.

 

Водночас нагадаємо, що попри умови воєнного стану фахівці Фонду продовжують роботу для безперервного здійснення усіх страхових виплат, допомог за лікарняними, декретними та ін.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України