Управління виконавчої дирекції Фонду у Івано-Франківській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Здійснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей

03.05.2022

За період з січня по квітень 2022 року відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області на особові рахунки 2674 потерпілих на виробництві та членів їх сімей перераховано 32,2 млн. грн., зокрема, в квітні 2022 року на ці потреби витрачено 8,9 млн. грн.

За цей же період управлінням виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області профінансовано 278,1 тис. грн. одноразової допомоги в разі встановлення стійкої втрати працездатності для 21 потерпілого на виробництві; 2,7 млн. грн. одноразової допомоги в разі смерті потерпілого для 9 сімей та 7 утриманців; 1,1 млн. грн. допомоги по тимчасовій непрацездатності в разі настання нещасного випадку виробництві чи професійного захворювання для 58 потерпілих.

За період з початку року управлінням призначено та виплачено одноразову страхову в разі смерті медичного працівника в розмірі 1,6 млн. грн.,який помер внаслідок захворювання на COVID-19, а також 5 одноразові страхових виплат в разі встановлення групи інвалідності та стійкої втрати працездатності внаслідок інфікування COVID-19 на суму 3,6 млн. грн.

Водночас нагадаємо, що попри умови воєнного стану фахівці Фонду продовжують роботу для безперервного здійснення усіх страхових виплат, допомог за лікарняними, декретними та ін.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України