Управління виконавчої дирекції Фонду у Івано-Франківській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Івано-Франківське відділення інформує про участь у тренінгу на КП "Івано-Франківськводоекотехпром"

12.09.2022

Головний спеціаліст-страховий експертом з охорони праці  Івано-Франківського відділення . Прокопів С.Б. разом з  представниками Управління Держпраці в Івано-Франківській області взяла участь у проведенні тренінгу з імітацією реальних дій на робочих місцях на тему «Попередження виробничого травматизму на підприємствах водопровідно-каналізаційних підприємств області» на базі КП "Івано-Франківськводоекотехпром". Основна мета – показати, що безпека та здоров’я працівників – ключова ланка у досягненні ефективного економічного розвитку підприємства.

Тренінг проводився з метою профілактики виробничого травматизму та недопущення випадків травмування працівників під час виконання газонебезпечних робіт у замкнутому просторі, у КП "Івано-Франківськводоекотехпром". Перед практичною частиною посадовці акцентували увагу на правильній організації та технічній підготовці території, на якій виконуються роботи, необхідність використовувати засоби індивідуального захисту та відповідне обладнання. Спільно з фахівцями підприємства визначені небезпечні чинники та ризики, які виникають при виконанні робіт в колодязі та газонебезпечних робіт.

Головний спеціаліст-страховий експерт з охорони праці С.Прокопів навела приклади типових порушень нормативних вимог при виконанні робіт, та розповіла про можливіі нещасні випадки, а також наголосила на дотриманні профілактичних заходів, щодо усунення причин виробничого травматизму під час виконання робіт підвищеної небезпеки. Представником Управління Держпраці роз’яснено важливість наявності на підприємстві затверджених наказом інструкцій з охорони праці за професіями та на окремі види робіт з урахуванням фактичних умов проведення робіт, специфіки виробництва та наявності засобів захисту. Ще одним важливим аспектом у попередженні виробничого травматизму є допуск до роботи виключно осіб, які у встановленому порядку пройшли навчання, інструктаж та перевірку знань з питань охорони праці.

       Спільно з фахівцями підприємства визначені небезпечні чинники та ризики, які виникають при виконанні таких робіт. В результаті тренінгу, керівництвом підприємства взято до уваги, що для виконання даних робіт підвищеної небезпеки необхідно забезпечувати ремонтні бригади всіма засобами ЗІЗ, обладнанням для безпечного виконання робіт та навчанню робітників.

                           Опис : IMG-0f02e660e35015dfcea4ae955fc80bee-V (1)

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України