Управління виконавчої дирекції Фонду у Івано-Франківській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Івано-Франківське відділення інформує про участь у комісіях з розслідування нещасних випадків

23.09.2022

У вересні місяці поточного року до Івано-Франківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду поступило 2 повідомлення випадків смерті на виробництві. Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області створені комісії з розслідування даних нещасних випадків. У комісіях взяли участь головний спеціаліст - страховий експерт з охорони праці Івано-Франківського відділення Світлана Прокопів, головний спеціаліст відділу по удосконаленню організації праці Управління праці Івано-Франківської міської ради, головний технічний інспектор Ради Профспілок Івано-Франківської області та представники підприємств, на яких сталися нещасні випадки.

Під час розслідувань нещасних випадків комісією не встановлено впливу небезпечних чи шкідливих виробничих факторів або факторів важкості чи напруженості  трудового процесу, які б могли призвести до  раптового погіршення стану здоров’я та смерті  потерпілих.

Комісія прийшла до висновку, що дані випадки смерті працівників, відповідно до п.53 «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №337, вважаються такими,  що не пов'язані з виробництвом.

 

Опис : IMG-c95dd5c517424cabf162def14adde512-V

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України