Управління виконавчої дирекції ФCCУ в Івано-Франківській області
повернутись 

До уваги страхувальників! Інформуємо про подання електронних документів до органів Фонду соціального страхування України

25.06.2021

На виконання державної концепції інформатизації Фондом соціального страхування України забезпечено подання заяв-розрахунків в електронному режимі. Це дає можливість швидко та ефективно без фізичних контактів приймати лікарняні до оплати, гарантувати обґрунтованість виплат та економити кошти.

Для цього страхувальнику необхідно укласти із органом Фонду договір про подання електронних документів (безоплатно). Зразок договору можна отримати у відділенні Фонду соціального страхування. Працівник Фонду пропонує відправити бланк договору на електронну пошту страхувальника чи записати на електронний носій інформації (флешку). Страхувальник зі свого боку має заповнити договір, роздрукувати його в двох примірниках та надати до органу Фонду для підписання та реєстрації. Після реєстрації договору в інформаційно-аналітичній системі ФССУ страхувальник вже має можливість подавати електронні документи за допомогою свого програмного забезпечення, яке підтримує подання документів до Фонду.

 

 

версія для друку
повернутись