Управління виконавчої дирекції ФCCУ в Івано-Франківській області
повернутись 

Проведено семінар на тему: "Охорона праці, матеріальне забезпечення та робота комісії із соціального страхування" в Зеленській сільській раді

11.10.2021

Фахівцями Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області під головуванням начальника відділення Синітовича Валерія Івановича проведено семінар в Зеленській сільській раді на тему: «Охорона праці, матеріальне забезпечення та робота комісії із соціального страхування».

В даному заході взяли участь працівники апарату Зеленської сільської ради, представники освітніх закладів, медицини та культури. Синітович Валерій Іванович в своєму виступі звернув увагу на важливість мети проведення семінару, так як питання, що розглядаються стоять на щоденному порядку трудової діяльності.

Страховий експерт з охорони праці відділення Фонду Глібчук Богдан Ярославович  ознайомив присутніх з основами Законодавства про працю та організацією роботи з питань охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях. Зокрема навів факти виробничого травматизму в освіті, медицині, культурі, установах соціального характеру.

З питань фінансування матеріального забезпечення та впровадженні електронних листків непрацездатності і про роботу комісії із соціального страхування  виступив  головний спеціаліст відділення Фонду Лабудяк Володимир Васильович.

Також учасники заходу отримали відповіді на поставлені запитання від фахівців Фонду.

 

Опис : Опис : зображення_viber_2021-10-08_16-21-43-283

 

Опис : Опис : зображення_viber_2021-10-08_16-22-10-206

версія для друку
повернутись