Управління виконавчої дирекції ФCCУ в Івано-Франківській області
повернутись 

Відбулося засідання круглого столу із лікарями загальної практики сімейної медицини

12.10.2021

08.10.2021   відбулося  засідання круглого столу  в КНП « Центр ПМСД  Долинської міської ради» за участю лікарів загальної практики сімейної медицини, керівників медичного закладу.  В проведенні засідання взяла  участь головний спеціаліст  перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності  Івано-Франківського відділення УВД  ФCCУ в Івано-Франківській області  Кулеша Б.І.

На засіданні були розглянуті  питання організації роботи лікарів медичного закладу щодо формування медичних висновків для відкриття та продовження е-листків непрацездатності.

Кулеша Б.І. у своєму виступі  акцентувала увагу на обов’язковому виконанні лікуючими лікарями вимог наказів МОЗ України від 01.06.2021 № 1066,  від 17.06.2021 № 1234, від 28.09.21 № 2086. Крім цього, повідомила  про порядок проходження е- лікарняного в страхувальника  для призначення матеріального забезпечення застрахованим особам.

Матіїв Р.В., заступник директора Центру, голова ЛКК  проінформував  про  результати роботи медичного закладу щодо формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність для створення е-лікарняних та звернув  увагу  на порядок організації експертизи тимчасової непрацездатності в медичному закладі.

 

 

версія для друку
повернутись