Управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Відзначаємо День охорони праці

27.04.2020

 

Щорічно з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання до питань охорони праці і запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні відзначають День охорони праці. Відповідно до Указу президента України від 18.08.2006 № 685 цей день збігається зі Всесвітнім днем охорони праці – 28 квітня.

У 2020 році МОП планувала присвятити Всесвітній день охорони праці проблемі насильства і домагань у сфері праці. Однак, під впливом зовнішніх обставин, а саме через поширення коронавірусної інфекції COVID-19, девіз довелося змінити і звучить він так:

"Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя".

МОП прагне використати цей день для підвищення обізнаності щодо впровадження безпечної практики на робочих місцях і ролі, які відіграють служби охорони праці на роботі. Увагу буде приділено середньо і довгостроковій перспективі, включно з відновленням і забезпеченням готовності в подальшому, зокрема інтеграції відповідних заходів у системі та політику безпеки і здоров'я на роботі на національному рівні та на рівні підприємства.

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій, де неможливо забезпечити дистанційний режим роботи під час карантину, на забезпечення нагальних профілактичних та протиепідемічних заходів для недопущення поширення випадків захворювання на COVID-19.

Запровадження карантинних заходів змусило підприємства переглянути не тільки свої звичні плани, а й ставлення до профілактики виробничого травматизму, особливо до ймовірного зараження працівників новою невивченою формою інфекції. Тепер життя і здоров'я найманих працівників напряму залежить від ставлення роботодавців до своїх кадрів, до них особисто та їх сімей.

В умовах глобальної пандемії нового коронавірусу для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров'я громадян та надання допомоги хворим, суспільство має об'єднати зусилля заради подолання епідемії.

Закликаємо всіх долучитися до відзначення Дня охорони праці та забезпечити широку інформаційну кампанію захисту та збереження життя та здоров'я працівників.

 

Світлана Главацька

В.о. начальника управління виконавчої дирекції ФССУ в Херсонській області

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України