Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Управління профінансувало одноразові допомоги за кошти ФССУ для двох сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

28.01.2021

Управляння виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області здійснило фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням для сімей двох працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19. Допомоги у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей лікаря-хірурга та лікаря-терапевта з Хмельницької області.

Допомогу було перераховано управлінням 27 січня поточного року. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Раніше вказану одноразову допомогу було профінансовано для родини водія автотранспортних засобів з Хмельницької області, який помер внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Загалом Фонд соціального страхування України профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 41 працівника.

Розмір зазначеної одноразової допомоги становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. Нагадаємо, з 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.

Звертаємо увагу, що після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються Фондом соціального страхування України в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи. Загалом на сьогодні Фондом виплачено понад 100 млн грн страхових виплат медикам і їх родинам.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України