Управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Селекторна нарада з начальниками відділень управління

30.12.2020

30 грудня 2020 року в.о. начальника управління Буланим О.А. проведено селекторну нараду за допомогою IP -телефонії з начальниками відділень управління по підсумкам діяльності робочих органів Фонду в Харківській області у 2020 році.

Буланий О.А. поінформував учасників наради про проведену роботу по забезпеченню страховими виплатами потерпілих на виробництві (членів їх сімей), матеріальним забезпеченням застрахованих осіб, про відновлення фінансування медичних та соціальних послуг за рахунок коштів Фонду потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання після набуття 26.11.2020 чинності Закону України «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Окремо в.о. начальника управління зупинився на забезпеченні планових надходжень та контролі за використанням роботодавцями коштів Фонду, проведенні перевірок обґрунтованості видачі листків непрацездатності, питаннях внутрішнього аудиту, забезпеченні виконання планових бюджетних показників.

Буланий О.А. розповів про участь страхових експертів з охорони праці у розслідуваннях гострих професійних захворювань інфекційного походження, а саме захворювань медичних і інших працівників на коронавірусну хворобу.

В.о. начальника управління висловив вдячність за роботу начальникам та фахівцям відділів та відділень управління в цьому непростому, важкому році та зауважив, що незважаючи на всі труднощі, основні завдання покладені виконавчою дирекцією Фонду та Правлінням Фонду на робочі органи в Харківській області виконані саме завдяки наполегливій праці всіх фахівців.

Буланий О.А. привітав всіх працівників з річницею утворення Фонду соціального страхування, з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

Перший заступник начальника управління Покровська О.Ю. подякувала працівникам управління та відділень виконавчої дирекції Фонду в Харківській області за виконання основних показників діяльності, зазначила, що 2020 рік навчив всіх працювати в нових непростих умовах, привітала колективи відділень з наступаючим Новим роком.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України