Управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

Контроль обґрунтованості видачі листків непрацездатності за 9 місяців 2019 року

28.10.2019

За дев’ять місяців 2019 року фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проведено 18 планових та 103 позапланові перевірки закладів охорони здоров’я Київської області з питань обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності застрахованим особам. Під час перевірок проаналізовано 5751 листок непрацездатності.

За результатами перевірок виявлено 104 необґрунтовано виданих та 216 необґрунтовано продовжених листків непрацездатності загальним терміном 1946 календарних днів.

До закладів охорони здоров’я Київської області по необґрунтовано виданим (продовженим) листкам непрацездатності підготовлено та надіслано 98 претензій на відшкодування коштів за нанесені збитки бюджету Фонду.

Фахівці відділу взяли участь у роботі 42 засідання обласних медико-соціальних експертних комісій, на яких розглядалися питання щодо продовження лікування тривало хворіючим застрахованим особам з видачею (продовженням) листків непрацездатності або встановлення факту стійкої втрати працездатності (інвалідності).

Спеціалісти відділу брали активну участь у проведенні комплексу заходів щодо мінімізації витрат на матеріальне забезпечення по тимчасовій непрацездатності застрахованих осіб. Начальник відділу взяв участь у трьох нарадах «День експерта» з доповідями з питань стану експертизи тимчасової непрацездатності у закладах охорони здоров’я області, посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності. Проведено 5-ти семінарів-навчань з керівниками та працівниками відділень управління щодо порядку видачі та правильності оформлення листків непрацездатності.

За результатами щотижневого моніторингу видачі та продовження листків непрацездатності у закладах охорони здоров’я відзначається, що за 9 місяців 2019 року кількість виданих листків непрацездатності на 7.2 відсотки менша показників аналогічного періоду 2018 року.

Опрацьовано письмових звернень страхувальників щодо обґрунтованості видачі та правильності оформлення листків непрацездатності.

Фахівці відділу постійно надавали спеціалістам відділень управління у районах та містах області, страхувальникам, застрахованим особам та лікарям закладів охорони здоров’я методичну та практичну допомогу з питань контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України