Управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

Контроль обґрунтованості видачі листків непрацездатності за I квартал 2020 року

27.04.2020

Протягом I кварталу 2020 року фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проведено 8 планових та 29 позапланових перевірок закладів охорони здоров’я Київської області з питань обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності застрахованим особам. Під час перевірок проаналізовано 2,5 тис. листків непрацездатності.

За результатами перевірок виявлено 74 необґрунтовано видані (продовжені) листки непрацездатності загальним терміном 459 календарних днів.

До закладів охорони здоров’я Київської області по необґрунтовано виданим (продовженим) листкам непрацездатності підготовлено та надіслано 27 претензій на загальну суму 34008,64 грн. для відшкодування коштів за нанесені збитки бюджету Фонду. Всього Фонду соціального страхування України за результатами перевірок обґрунтованості видачі листків непрацездатності за зазначений період відшкодовано 38008,64 грн. (з урахуванням претензій, підготовлених і поданих у IV кварталі 2019 року).

Також попереджено виплати по трьох необґрунтовано виданих (продовжених) листках непрацездатності загальним терміном 20 календарних днів на загальну суму 8483 грн. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності двох лікарів, які порушили правила оформлення, видачі та продовження листків непрацездатності.

Фахівці відділу взяли участь у роботі 10 засідань обласних медико-соціальних експертних комісій, на яких розглядалися питання щодо продовження лікування тривало хворіючих застрахованих осіб з видачею (продовженням) листків непрацездатності або встановлення факту стійкої втрати працездатності (інвалідності).

Спеціалісти відділу брали активну участь у проведенні комплексу заходів щодо мінімізації витрат на матеріальне забезпечення по тимчасовій непрацездатності застрахованих осіб. Начальник відділу взяв участь у нараді «День експерта», де розглядалося питання експертизи тимчасової непрацездатності у закладах охорони здоров’я області, посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності.

Фахівці відділу постійно надавали спеціалістам відділень управління, страхувальникам, застрахованим особам та лікарям закладів охорони здоров’я методичну та практичну допомогу з питань контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України