Управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

Контроль обґрунтованості видачі листків непрацездатності за 9 місяців 2020 року

02.11.2020

За 9 місяців 2020 року фахівцями відділу перевірки обґрунтованості  видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проведено 8 планових та 84 позапланових перевірок обґрунтованості видачі (продовження) та правильності оформлення листків непрацездатності застрахованим особам у закладах охорони здоров’я Київської області. Прийнято участь в 11 перевірках страхувальників. Під час проведення планових та позапланових перевірок страхувальників перевірено 7431 листок непрацездатності.

За результатами перевірок виявлено 1488 листків непрацездатності оформлених з порушенням, 84 необґрунтовано виданих та продовжених листків непрацездатності загальним терміном 591 календарний день.

До закладів охорони здоров’я Київської області по необґрунтовано виданим/продовженим листкам непрацездатності направлено 33 претензії на відшкодування коштів за нанесені збитки бюджету Фонду на суму 44 874 грн. Кошти відшкодовані в повному обсязі.

Попереджено виплат по 6 необґрунтовано виданих (продовжених) листках непрацездатності на суму 18220 грн.

Фахівці відділу взяли участь у роботі 24 засідань обласних медико-соціальних експертних комісій, на яких розглядались питання щодо продовження лікування тривалохворіючим застрахованим особам з видачею (продовженням) листків непрацездатності або встановлення факту стійкої втрати працездатності (інвалідності).

Опрацьовано 118 письмових звернень щодо обґрунтованості видачі та правильності оформлення листків непрацездатності.

Фахівці відділу постійно надавали спеціалістам відділень управління у районах та містах області, страхувальникам, застрахованим особам та лікарям закладів охорони здоров’я методичну та практичну допомогу з питань обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності, проведення експертизи тимчасової непрацездатності.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України